O KOLEKCJI


Ślub to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych Wydarzeń w życiu każdego z nas. Chcielibyśmy, aby w tym szczególnym Dniu wszystko wyglądało perfekcyjnie. Wiemy również, że przedślubne przygotowania składają się z wielu detali, które wymagają dopięcia na ostatni guzik.

Jednym z nich jest wybór pojazdu, którym poruszać się będziecie w dniu Waszego Ślubu i Wesela. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy samochody z naszej prywatnej, rodzinnej kolekcji.

Zarażeni od blisko 20 lat bakcylem klasycznej motoryzacji oferujemy wspaniałe, perfekcyjnie odrestaurowane samochody. Wszystkie auta dostępne są z stylowo ubranymi kierowcami (niektóre z nich Pan Mody może poprowadzić samodzielnie!). Na pokładzie każdego samochodu znajdują się stylowe rekwizyty z epoki, które mogą zostać wykorzystane do uatrakcyjnienia Waszych sesji zdjęciowych. Dodatkowo możecie również bezpłatnie wybierać z bogatego zbioru dekoracji oraz ślubnych tablic rejestracyjnych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy:

  • Warszawę M20 z 1963 roku.
    To perła polskiej motoryzacji i duma naszej kolekcji. Pochodząca z pierwszej dekady lat 60-tych z pięknym, pokrytym chromem grillem oraz „garbatym” tyłem jest obecnie cenionym i pożądanym klasykiem. Kolor ecru idealnie pasuje do jej charakteru.
  • Zapraszamy!