O KOLEKCJI


Ślub to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych Wydarzeń w życiu każdego z nas. Chcielibyśmy, aby w tym szczególnym Dniu wszystko wyglądało perfekcyjnie. Wiemy również, że przedślubne przygotowania składają się z wielu detali, które wymagają dopięcia na ostatni guzik.

Jednym z nich jest wybór pojazdu, którym poruszać się będziecie w dniu Waszego Ślubu i Wesela. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy samochody z naszej prywatnej, rodzinnej kolekcji.

Zarażeni od blisko 20 lat bakcylem klasycznej motoryzacji oferujemy wspaniałe, perfekcyjnie odrestaurowane samochody. Wszystkie auta dostępne są z stylowo ubranymi kierowcami (niektóre z nich Pan Mody może poprowadzić samodzielnie!). Na pokładzie każdego samochodu znajdują się stylowe rekwizyty z epoki, które mogą zostać wykorzystane do uatrakcyjnienia Waszych sesji zdjęciowych. Dodatkowo możecie również bezpłatnie wybierać z bogatego zbioru dekoracji oraz ślubnych tablic rejestracyjnych.

Do Waszej dyspozycji oddajemy:

 • Warszawę M20 z 1963 roku.
  To perła polskiej motoryzacji i duma naszej kolekcji. Pochodząca z pierwszej dekady lat 60-tych z pięknym, pokrytym chromem grillem oraz „garbatym” tyłem jest obecnie cenionym i pożądanym klasykiem. Kolor ecru idealnie pasuje do jej charakteru.
 • Polskiego Fiata 125p z 1972 roku.
  Nasz Fiat to prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych egzemplarzy znajdujących się w rękach kolekcjonerów. Mistrz w wywoływaniu westchnień zachwytu u podziwiających o przechodniów i mijających kierowców.
 • Volkswagena Golfa Mk1 („jedynkę”) Kabriolet z 1987 roku.
  Najmłodszy w kolekcji, ale już od lat uznany klasyk. W kolorach bieli, zarówno na zewnątrz, jak i w środku jest idealnym partnerem w dniu Ślubu. Pada najczęściej wyborem Par odważnych, które nie chcą chować swojego szczęścia pod dachem limuzyn.
 • BMW 2800 CS z 1970 roku.
  Nasz Rekin należy do nielicznych przedstawicieli swojego gatunku. W Polsce występuje ich kilka. Nasz egzemplarz licznie opisywany był na łamach branżowej prasy. Ten protoplasta sportowych „szóstek” uchodzi za jeden z najpiękniejszych BMW w historii. Każda Młoda Para na jego pokładzie wzbudza ogólny zachwyt i podziw. Auto po prostu przepiękne.
 • Kolejne auta znajdują się w trakcie odrestaurowywania. Będziemy na bieżąco informować o pojawieniu się ich w naszej ofercie.

Zapraszamy!